!!! UWAGA !!! 22.05. 2024 ZEBRANIA Z RODZICAMI !!!! ZMIANA GODZINY !!! 17:30 !!!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.
5 grudnia w naszej szkole odbywały się obchody Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.To święto ustanowione przez ONZ w 1992 roku ma na celu zwrócić uwagę osób pełnosprawnych na ograniczenia, jakim na co dzień muszą stawiać czoła osoby z niepełnosprawnościami oraz pomóc im we włączaniu się w życie społeczne.
Z tej okazji w naszej szkole odbył się apel, w czasie którego uczniowie klas 1M i 1i zaprezentowali swoją wiedzę na temat niepełnosprawności, a także wykonali piosenkę w języku migowym. Mieliśmy też okazję wysłuchać utworu zespołu Papa Rouch w wykonaniu jednego z naszych uczniów - Huberta Szubargi z klasy 1m.
W czasie apelu, Dyrektor Piotr Cacko oraz Pani Prof. Barbara Jurek wręczyli wyróżnienie dla klasy 2 M, która przygotowała najpiękniejszy plakat dotyczący tego święta.
Głos zabrała również Pani Monika Gibes z Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, która opowiedziała naszym uczniom o działalności organizacji oraz o możliwościach wsparcia osób z niepełnosprawnością. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z tego apelu.
Kolejnym elementem obchodów była konferencja Edukacja Włączająca w Praskich Szkołach, którą mieliśmy przyjemność zorganizować już po raz drugi. Fotorelacja dostępna pod linkiem II KONFERENCJI "Edukacja Włączająca w Praskich Szkołach".
Data dodania: 2022-12-07 08:20:13
Data edycji: 2022-12-07 12:11:15
Ilość wyświetleń: 508

Konkursy

Zgłoś się do konkursu!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej