REKRUTACJA - LISTY ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA - 19.07.2024 GODZ. 12:00

Międzyszkolne Debaty Oksfordzkie.

Dzielnica Praga-Północ z inicjatywy Młodzieżowej Rady Dzielnicy organizuje pierwsze Międzyszkolne Debaty Oksfordzkie.

Odbędą się 26.02.2024 w Pałacyku Konopackiego na Strzeleckiej 11/13 i trwać będą od 10:00 do 17:00 z możliwością wcześniejszego zakończenia zależnie od ilości zespołów. Jest to doskonała okazja aby poszerzyć swoje umiejętności sensownej argumentacji, szybkiego myślenia oraz płynnego posługiwania językiem polskim i wypowiadania się.
Debaty oksfordzkie polegają na obronie narzuconego stanowiska (opowiadamy się za jakąś tezą tak lub nie). Każda osoba w drużynie ma konkretne zadanie w obronie danego zdania i ustala się je podczas narady po zapoznaniu się z tematem. Na wstępie samych debat przewidziany jest również jednogodzinny instruktaż o godzinie 10:00.
Aby wziąć udział należy zgłosić 3 osobowy skład do nauczyciela zbierającego zapisy do 16.02.2024. Przewidziane są nagrody, oraz mały poczęstunek.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału,
Młodzieżowa Rada Dzielnicy

Tematy debat będą z zakresu:
ekologia
nowe media
edukacja
kultura
społeczeństwo
Wszystkich zainteresowanych prosimy o pisanie na messengera samorządu uczniowskiego, później pokierujemy co robić.

Data dodania: 2024-02-07 09:32:32
Data edycji: 2024-02-07 09:33:31