!!! UWAGA !!! NOWY PLAN. OBOWIĄZUJE 29-30.04.2024 i 6.05.2024 ORAZ 10.05.2024 !!!

III KONFERENCJA „Edukacja włączająca w praskich szkołach”

W poniedziałek 11 grudnia w naszej szkole po raz trzeci odbywała się konferencja dla dyrektorów szkół, nauczycieli i specjalistów pod tytułem „Edukacja włączająca w praskich szkołach”. Podczas wydarzenia prelekcje prowadzili znamienici goście:
Pani Agnieszka Justyna Zaremba - psycholog, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży;
Pani Aleksandra Banasiewicz-Tenerowicz – psycholog, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży;
Pan Radosław Potrac – Nauczyciel roku 2023.;
Pan Mateusz Majkut – działacz społeczny na rzecz osób z niepełnosprawnościami.
Wydarzenie otworzył dyrektor Piotr Cacko oraz uczniowie klas integracyjnych 1i oraz 1d w przedstawieniu „Tacy sami”, które społeczność szkolna miała przyjemność obejrzeć w czasie szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. Na zakończenie nastąpił występ naszego absolwenta Michała Różańskiego – MRJokerOficjalnie, który obecnie jest popularnym wśród młodzieży raperem. Przez całą konferencję uczniowie klasy 2m zbierali środki na leczenie Andrzeja Zdziarskiego – chorego na chłoniaka Hodgkina ucznia naszej szkoły. W roli konferansjera wystąpił Maciej Bielski, a za oprawę techniczną wydarzenia odpowiadał Michał Conrad obaj z klasy 4A.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział. Do zobaczenia za rok!

Data dodania: 2023-12-15 17:44:10
Data edycji: 2023-12-15 17:47:02