Powrót => Strona główna

Kalendarium sport

 

2018/19

Biegi przełajowe - opiekun p. Jerzy Maliszewski - awans dwóch zawodników
do WOM.

Piłka nożna dziewcząt (rozgrywki dzielnicowe zorganizowano pierwszy raz) – opiekun p. Aleksandra Waleszkiewicz

- IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ.

Piłka nożna chłopców– opiekun p. Damian Kaczanowski

 - V miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy.

Piłka ręczna chłopców– opiekun p. Damian Kaczanowski

 - I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy

II miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży (v-ce MistrzWarszawy)!!!

Piłka ręczna dziewcząt– opiekun p. Krzysztof Lubaszka

- III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy.

Koszykówka chłopców– opiekun p. Krzysztof Lubaszka

- IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy.

Trener Krzysztof Lubaszka był organizatorem zawodów dzielnicowych w koszykówce chłopców.

Koszykówka dziewcząt– opiekun p. Krzysztof Lubaszka

- I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy.

Siatkówka dziewcząt – opiekun p. Aneta Zawadzka

- III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy.

Siatkówka chłopców– opiekun p. Krzysztof Lubaszka

- IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy.

Szkolny turniej siatkarskich dwójek „BarbosaCup 2x2” –
organizator trener Aneta Zawadzka

Dziewczęta - I miejsce (Karolina Banaszek 2e, Angelika Brzuszczak 2e)

Chłopcy – I miejsce (Mateusz Przybysz 2e, Jacek Materski 2e)

Studniówka – Hotel Windsor w Jachrance

twórczynie choreografii: mgr Elżbieta Petrus, mgr Barbara Zabłocka.

2017/18

Biegi przełajowe– opiekun mgr Jerzy Maliszewski

Mistrzostwa Dzielnicy Praga Północ:

1500m chłopców – I miejsce Michał Kawulski

2000m dziewcząt – VI miejsce Wiktoria Kleina

Piłka nożna – opiekun mgr Mariusz Grzesiak

Koszykówka – opiekun mgr Krzysztof Lubaszka

Piłka ręczna – opiekun mgr Mariusz Grzesiak

Siatkówka – opiekun mgr Aneta Zawadzka

Studniówka – Hotel Windsor w Jachrance

twórczynie choreografii: mgr Grażyna Arażny, mgr Elżbieta Petrus, mgr Barbara Zabłocka

2016/17

Biegi przełajowe – opiekun mgr Jerzy Maliszewski

Piłka nożna – opiekun mgr Mariusz Grzesiak

Koszykówka – opiekun mgr Krzysztof Lubaszka

Piłka ręczna – opiekun mgr Mariusz Grzesiak

Siatkówka – opiekun mgr Aneta Zawadzka

Studniówka – Hotel Windsor w Jachrance

twórczynie choreografii: mgr Grażyna Arażny, mgr Elżbieta Petrus,

mgr Barbara Zabłocka

 

 

ZNAJDŹ NAS