!!! UWAGA !!! 22.05. 2024 ZEBRANIA Z RODZICAMI !!!! ZMIANA GODZINY !!! 17:30 !!!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

OSIĄGNIĘCIA ZESPOŁU WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Sezon 2022/23 

 

Biegi przełajowe – trener Jerzy Maliszewski 

Mistrzostwo Dzielnicy w indywidualnych biegach przełajowych oraz II miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży zajęła Oliwia Piątkowska 2E 

 

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców – trener Jerzy Maliszewski 

II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ 

Skład sztafety: 

1E Maksymilian Piórkowski 

1F Piotr Łatkowski 

2A Maciej Jankowski 

2A Michał Lewicki 

2A Jakub Serocki 

2A Antoni Wąsowski 

2A Bartosz Woźniak 

2C Karol Rzeczkowski 

3A Mikołaj Talarek 

3C Mateusz Szostkiewicz 

 

Piłka nożna chłopców – trener Damian Kaczanowski 

II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ 

Skład zespołu: 

2A Bartosz Wożniak 

2K Maksymilian Grzesiuk 

3A Ksawery Stolarski 

3A Maciej Floryn 

3A Wiktor Pokrywka 

3A Mikołaj Talarek 

3A Sebastian Szczepański 

3K Filip Broniewski 

3K Mateusz Marczyk 

4K Wojciech Brodzik 

4K Maciej Jamorski 

4K Dominik Kłusek 

4K Tymon Pepławski 

 

Piłka nożna dziewcząt – trener Damian Kaczanowski 

IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ 

Skład zespołu: 

2A Katarzyna Kucińska  

2C Małgorzata Zalewska  

2C Amelia Zalewska  

2C Paulina Przychodzka 

3A Dominika Jankowska 

3C Katarzyna Koziej 

3C Oliwia Kurowska 

3C Kinga Lewicka 

3C Wiktoria Wilk 

3C Inga Ziemak 

3C Julia Żochowska 

3D Martyna Bralewska 

3D Wiktoria Kaska 

 

Piłka ręczna chłopców – trener Damian Kaczanowski 

II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ 

 

Piłka ręczna dziewcząt – trener Damian Kaczanowski 

IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ 

 

Badminton drużynowo – trener Aneta Zawadzka 

II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ 

Alicja Urbańska 2C 

Małgorzata Zalewska 2C 

Olga Sujeta 2C 

 

Badminton drużynowo – trener Aneta Zawadzka 

II miejsce chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ 

Ksawery Stolarski 3A 

Mikołaj Talarek 3A 

Fabian Mikulak 3K 

 

 

Sezon 2021/22 

 

 

Sezon 2020/21 

 

 

 

Sezon 2019/20 

Biegi przełajowe- trener Weronika Wyka-Majecka / trener Jerzy Maliszewski 

I miejsce sztafety chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ i awans do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży 

I miejsce w Dzielnicy i III miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży indywidualnie zajął Jakub Banasiewicz z kl.1Eg! 

 

Koszykówka dziewcząt – trener Krzysztof Lubaszka 

I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ  

VII miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży 

 

 

Piłka nożna chłopców – trener Damian Kaczanowski 

I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Płn.  

 

Piłka ręczna chłopców – trener Damian Kaczanowski 

IV miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży  

 

Sezon 2018/19
Piłka ręczna chłopców– trener Damian Kaczanowski
II miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży (v-ce Mistrz Warszawy)

Koszykówka dziewcząt – trener Krzysztof Lubaszka
I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ

 

Data dodania: 2022-11-27 16:02:15
Data edycji: 2022-11-27 16:05:49
Ilość wyświetleń: 350

Konkursy

Zgłoś się do konkursu!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej