Aktualności

Już po raz siedemnasty organizujemy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych w Warszawie konkurs historyczn KATYŃ. PRAWDA I PAMIĘĆ.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zainteresowanie młodzieży tym projektem i zachęcenie do wzięcia udziału w konkursie. Jego głównym celem jest zainspirowanie uczniów do poszerzenia wiedzy o najnowszej historii Polski, ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń, długo zakłamywanych i przemilczanych, których przykładem jest ZBRODNIA KATYŃSKA, wciąż niedostatecznie znana.
Tematyka konkursu jest trudna i znacznie przekracza program nauczania historii,ale wciąż rośnie liczba uczniów zainteresowanych jego treścią.
Konkurs jest organizowany równolegle w kilku dzielnicach warszawskich.
Nagrodą jest wyjazd na POLSKI CMENTARZ WOJENNY W KATYNIU.

Etap szkolny XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej odbędzie się 10 stycznia 2018 r. (termin ogólnopolski)

W ubiegłym roku poza indeksem uczelni - nagrodą był wyjazd na Majorkę.

Informacje szczegółowe tutaj.

Zapraszam do udziału w tej Olimpiadzie.

Elżbieta Zalewska

5 grudnia odbędzie się szkolny etap XX edycji Praskiego Konkursu Matematycznego.

Organizatorem Konkursu jest nasze liceum przy współpracy z UKSW. Jedną z nagród jest podwyższenie rocznej oceny z matematyki o jeden stopień. Więcej informacji znajduje się na tablicy Praskiego Konkursu Matematycznego na I piętrze.

W październiku na terenie naszej placówki odbyła się zbiórka na schronisko dla zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckim. Wsparciem dla akcji był kiermasz ciast przygotowany przez uczniów klas pierwszych. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać ponad 300 zł, za które zakupiona została buda dla psów oraz rzeczy potrzebne zwierzętom do przetrwania zimy.

Nowy plan lekcji pojawi się 22. września 2017 r. (Piątek), po godz. 14:00.

Szanowni rodzice podajemy dane ośrodka i kontakt

Potok Dom Wypoczynkowy:

• ul. Kopydło 42