Deklaracja dla uczniów zakwalifikowanych: pobierz

Wyjazd integracyjny 2018: plan wyjazduopłata za wyjazd

Szanowni maturzyści!!!!

Wydawanie zaświadczeń maturalnych odbędzie się w dniu 3 lipca od godz. 12.00.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 22 czerwca:

Klasy pierwsze: godz. 9.00 (aula)

Klasy drugie: godz. 10.00 (aula)

Serdecznie zapraszamy!!!!

7 czerwca 2018 roku grupa uczniów z klas integracyjnych pod opieką Elżbiety Niegowskiej-Drachal i Anety Zawickiej uczestniczyła w zajęciach w Centrum Usług Motoryzacyjnych dla Osób Niepełnosprawnych w Instytucie Transportu Samochodowego. Po ciekawej prezentacji pani Beaty Stasiak-Cieślak na temat dostosowań pojazdów do potrzeb osób z problemami w przemieszczaniu się oraz możliwości uzyskania prawa jazdy, dofinansowania i pomocy psychologicznej, uczestnicy udali się na plac manewrowy i pod czujnym okiem pana Adama Sowińskiego próbowali swoich sił jako kierowcy. Wszystkim przyszłym kierowcom życzymy szerokiej drogi:)

Harmonogram przyjmowania dokumentów:

22 czerwca godz. 12.00 - 15.00

25 czerwca godz. 9.00 - 15.00

26 czerwca godz. 9.00 - 15.00

27 czerwca godz. 10.00 - 16.00

22.05.2018r.w naszej szkole miało kolejne spotkanie w ramach projektu edukacyjnego autorstwa prof.Beaty Cegłowskiej - Lekcja z.... Tym razem odwiedził nas Członek Zarządu ANG Spółdzielnia,p.Michał Kwasek, który przeprowadził wykład na temat - Odpowiedzialne finanse, czyli o odpowiedzialnym zarządzaniu finansami. W spotkaniu uczestniczyła również p.Agnieszka Łukasik, przedstawicielka Koalicji Prezesi Wolontariusze, która przybliżyła uczniom klasy 1b misję Koalicji.

W dniu 28 i 29 maja w naszej szkole obchodziliśmy 18 te urodziny naszego Konkursu. :)

18 edycja Konkursu składała sie z 3 części:

28 maja odbyła się część wewnątrzszkona przeznaczona dla klas pierwszych naszego Liceum.

Szanowni Państwo!!!

W dniu 23 maja o godz.18.00 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Maturzyści zdający egzamin z informatyki!!!!

Sprawdzenie komputerów przed egzaminem odbędzie się dnia 10 maja 2018 r w godzinach 13.30 - 15.30.

W poniedziałek  23.04.2018 odbył się Finał szkolnego konkursu języka angielskiego „WIZARDS OF WORDS”. W konkursie, polegającym w tym roku na przedstawieniu skeczu w języku angielskim, wzięło udział 9 grup uczniów z klas 1,2 i 3-cich. Sponsorem nagród jest Rada Rodziców LLO oraz Oxford University Press.

And the winners  are:

I miejsce – zespół z 1D za skecz „Giovanni’s Cafe”,

II miejsce – zespół z 3K za skecz „The Dentist”,

III miejsce – zespół z 1B za skecz „The Bus Stop”

Congratulations and thank you very much.