Rada Rodziców uprzejmie informuje, że w wyniku przeprowadzonej w Liceum w listopadzie 2017r. zbiórki pieniędzy na rehabilitację Kubusia – podopiecznego fundacji POLSAT – zebrano ponad 2700 zł.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i za dobre serce.

W ramach pomocy innym w listopadzie 2017 r. z inicjatywy Rady Rodziców została w Liceum

zorganizowana akcja „Listy do Patryka” – podopiecznego fundacji POLSAT.

W wyniku dwudniowej akcji uczniowie naszej szkoły napisali ponad 70 listów do Patryka. Listy zostały przekazane Mamie Patryka podczas nagrania programu Wigilijnego Fundacji Polsat. W nagraniu wzięła udział młodzież z naszej szkoły - uczniowie klasy 2b oraz przedstawiciele klas pierwszych - Julia Żebrowska i klas trzecich – Maciej Smoliński.

Program Fundacji będzie można obejrzeć w dniu 24 grudnia o godzinie 14:55 na Polsacie, a kto nie zdąży - o godzinie 19.00 na kanale Super Polsat

Dziękujemy za okazane serca.