Dzień tygodniaNazwa zajęć ProwadzącySalaGodziny zajęć
Poniedziałek Konsultacje polonistyczne dla uczniów kl. 1   W. Kłucińska Sala 210 8.00 – 8.45
Przygotowanie do matury z j. polskiego uczniów kl. 3   G. Sawa Sala 210 13.45 – 14.30
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów kl. 1   M. Walczuk Sala 9 15.25 – 16.10
Przygotowanie do matury z matematyki – zakres podstawowy   I. Mazurkiewicz XXX 13.45 – 14.30
Zajęcia wyrównawcze z biologii dla kl.3   H. Zganiacz Sala 112 15.25 – 16.10
Język angielski dla maturzystów   M. Grabowska - Królik Sala 110 8.00 – 8.45
Koło j. niemieckiego   M. Bochnak Sala 204 14.35 – 15.20
Język rosyjski dla maturzystów   M. Kwasieborska Sala 212 15.25 – 16.10
Konsultacje z biologii   A. Żebrowska Sala 112 15:25 – 16.10
Poniedziałek
(Co drugi tydzień)
Język rosyjski dla maturzystów   M. Kwasieborska Sala 212 15.25 – 16.10
Wtorek Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego   B. Biernacka Sala 203 13.45 – 14.30
Metamorphfoses   M. Grabowska - Królik Sala 104
Sala 104
13.45 – 14.30
15.25 – 16.10
Język rosyjski dla maturzystów   U. Gontarz Sala 208 13.45 – 14.30
Zajęcia rozwijające wiedzę nt. krajów luzofońskich   G. Misiorowska Sala j. portugalskiego 13.45 – 14.30
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego   M. Kwasieborska Sala jęz. 2 15.25 – 16.10
Konsultacje polonistyczne dla uczniów kl. 1   W. Kłucińska Sala 103 8.00 – 8.45
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów kl. 2   M. Walczuk Sala 5 13.45 – 14.30
Wspomaganie w nauce matematyki   I. Mazurkiewicz Sala 104 13.45 – 14.30
Zajęcia wyrównawcze z geografii   A. Szczubełek Sala 111 14.35 – 15.20
Angielski w filmach   A. Kosmahl Sala 112 13.45 – 14.30
Wtorek
(Co drugi tydzień)
Zajęcia wyrównawcze z j .polskiego – przygotowanie do matury dla indywidualistów   M. Lewicka XXX 11.45 – 12.30
Środa Język niemiecki dla maturzystów   M. Bochnak Sala 204 7.00 – 7.45
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego   E. Niegowska - Drachal Sala jęz. 1 12.50 – 13.35
Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego   B. Łukasiewicz Sala 104 13.45 – 14.30
Przygotowanie do matury z matematyki (zakres rozszerzony)   J. Makowska Sala 206 16.15 – 17.00
Przygotowanie do matury z matematyki (zakres podstawowy i rozszerzony)   M. Powęska Sala 104 13.45 – 14.30
Zajęcia wyrównawcze z matematyki   M. Modrzecka Sala 105 13.45 – 14.30
Przygotowanie do matury z historii   A.Muszyński Sala 205 12.50 - 13.35
Zajęcia wyrównawcze z fizyki dla kl.2   L. Szymańska Sala 4 13.45 – 14.30
Zajęcia przygotowujące do matury z geografii   E. Kosińska Sala 111 12.50 – 13.35
Czwartek Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego   A. Adamowicz Sala 208 13.45 – 14.30
Przygotowanie do olimpiady z j. angielskiego i konkursu Fox   K. Bouzayani Sala 110 8.00 - 8.45
Zajęcia rozwijające umiejętność posługiwania się j. angielskim   K. Ryś Sala jęz. 2 14.35 – 15.20
Zajęcia wyrównawcze dla maturzystów – z. podstawowy   M. Czaplejewicz - Kołodzińska Sala 209 13.45 – 14.30
Przygotowanie do matury z matematyki (zakres rozszerzony)   M. Ofrecht Sala 105 14.35 – 15.20
Przygotowanie do matury z j. polskiego uczniów kl. 3   A. Karwacka Sala 9 14.35 – 15.20
Przygotowanie do matury z matematyki (zakres rozszerzony)   I. Mazurkiewicz Sala 9 8.00 – 8.45
Przygotowanie do matury z matematyki (zakres podstawowy)   E. Stecka Sala 103 13.45 – 14.30
Konsultacje i zajęcia wyrównawcze z matematyki   M. Zawisza Sala 102 15.25 – 16.10
Zajęcia wyrównawcze z matematyki   M. Powęska Sala 107 13.45 – 14.30
Zajęcia wyrównawcze z historii   I. Lewandowska Sala 108 7.15 – 8.00
Biologia w zadaniach maturalnych / zajęcia wyrównawcze dla kl. 2 i 3   E. Zalewska Pracownia biologiczna 14.35 – 15.20
Przygotowanie do matury z chemii   J. Zawadzka Pracownia chemiczna 7.00 - 7.45
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego i przygotowujące do matury dla kl. 3   M. Karasek Sala 103 8.00 – 8.45
Piątek Koło informatyczne   P. Cacko Pracownia informatyczna 13.45 – 14.30
Język angielski dla maturzystów   K. Wrońska Sala jęz. 2 14.35 – 15.20
Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego   E. Milewska Sala 205 15.25 – 16.10

ZNAJDŹ NAS