Powrót => Strona główna

 

NazwaNauczyciel prowadzącyDzień tygodniaSalaNr lekcji
koło przedsiębiorczości Cegłowska Beata środa 110 9
koło socjologa wojny Frankowski Marek wtorek 102 8
koło języka rosyjskiego Gontarz Urszula czwartek 212 9
koło sprtowe - piłka nożna  Kaczanowski Damian wtorek s.gimnastyczna/boisko 9
koło fizyczne Kasprzak Barbara środa (co 2 tyg.) pracownia fizyczna 9 i 10
koło fizyczne Kowalska Ewa wtorek (co 2 tyg.) pracownia fizyczna 7 i 8
koło sportowe - koszykówka Lubaszka Krzysztof środa s.gimnastyczna 9
koło sportowe- kalistenika/ tenis stołowy Maliszewski Jerzy wtorek s.gimnastyczna 7
koło psychologiczne Muszyński Adam. Ławecka Ewelina poniedziałek 104 8
speakers corner (kącik mówców) Niegowska - Drachal Elźbieta piątek 204 7
koło zainteresowań Brainbee  – angielski medyczny Niegowska - Drachal Elźbieta czawartek 204 9
koło informatyczne Różańska Jolanta środa pracownia informatyczna 0
koło - język łaciński Wrońska Katarzyna piątek 104 1
sekcja naukowa biologów
koła przyrodników programu GLOBE
Zalewska Elżbieta piątek pracownia biologiczna 1
międzyszkolne koło biologiczne Zalewska Elżbieta

soboty/środy lub inne dni tygodnia ,raz w miesiącu, terminy będą ogłaszane w librusie i na tablicy informacyjnej I p.

pracownia bilogiczna/laboratoria/teren

 
koło Przyrodników Zalewska Elżbieta

soboty raz w miesiącu w zależności od warunków atmosferycznych i potrzeb programowych zajęć, terminy będą ogłaszane w Librusie i na tablicy informacyjnej I p.

teren  
koło sportowe –siatkówka Zawadzka Aneta piątek s.gimnastyczna 8
koło chemiczne Zawadzka Julitta środa (co 2 tyg.) pracownia chemiczna 9 i 10
koło teatralne Pomykała Żaneta, Iga Kania wtorek aula 10
koło matematyczne Powęska Monika poniedziałek 104 8
Koło Olimpady literatury i języka polskiego Adamowicz Agata poniedziałek  105 8

 

Terminy  innych zajęć pozalekcyjnych  i  projektów nauczycieli  L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie w roku szkolnym 2018/2019:więcej

 

ZNAJDŹ NAS