L Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Ruy Barbosy w Warszawie.

Adres:
ul. Burdzińskiego 4
03-480 Warszawa

Kontakt: 
Email: lo50@lo50.edu.pl
Tel: +48 (22) 619 23 71

Najnowsze aktuaności

AKTUALNOŚCI:

Regulamin studniówki dla 3 klas...

Opublikowano: 2019-01-25 10:22:28

Regulamin studniówki dla 3 klas więcej

II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Ekonomiczne

Opublikowano: 2019-01-21 23:08:43W piątek 11 stycznia 2019 r. o godzinie 11:00 w Komitetach Okręgowych w całej Polsce odbył się etap okręgowy XXXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Uczestniczy Mazowsza pisali egzamin w Akademii im. Leona Koźmińskiego. Naszą szkołę reprezentowali: uczestnik Radosław Szydłowski z 2f i nauczyciel Beata Cegłowska.
Zawody okręgowe miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów:
-jednego pytania o charakterze ogólnym nawiązującego do hasła przewodniego Olimpiady,
-zadania z analizy finansowej,
-30 pytań testowych (każde z jedną prawidłową odpowiedzią).

 


 

Oficjalne przekazanie funduszy ze zbiórki charytatywne

Opublikowano: 2019-01-21 22:48:28

 
4076 zł - to kwota, którą udało nam się zebrać podczas zbiórki charytatywnej z okazji Międzynarodowego Dnia Osób
Niepełnosprawnych. Dzięki temu cierpiący na postępującą chorobę SMARD-1 Krzyś już wkrótce będzie mógł uczestniczyć w turnusie rehabilitacyjnym.
18 stycznia 2019 r. Krzyś Zieliński wraz z rodzicami odwiedzili nasze liceum, by osobiście podziękować uczniom za okazaną
hojność i serce. Pan Dyrektor Piotr Cacko wraz z przewodniczącą samorządu szkolnego Ajszą Wachacką iuczniem Jakubem
Podlasiem uroczyście przekazali zebraną kwotę rodzicom Krzysia. 
Krzyś wraz z rodzicami odwiedził także uczniów w klasach, by móc się z nimi przywitać i podziękować osobiście za aktywne uczestnictwo w zorganizowanej zbiórce. Rodzice Krzysia zgodnie stwierdzili, że gdy Krzyś będzie wybierał szkołę średnią, przeprowadzą się do Warszawy, aby móc skorzystać z oferty edukacyjnej naszego liceum.
 
Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom oraz gronu pedagogicznemu
za zaangażowanie podczas akcji i wielkie serce.
 
 
 
 
 

 
 
 
 

Mistrzostwa Dzielnicy Praga Północ w koszykówce 2018/19

Opublikowano: 2019-01-21 22:40:26

 
Po dwóch tygodniach zmagań w koszykówce na Pradze Północ szkół ponadpodstawowych, znamy rezultaty naszych drużyn. Zespół chłopców zajął IV miejsce. Zespół dziewcząt po emocjonującej końcówce meczu, wyrwał zwycięstwo drużynie Władysława IV. Dziewczęta na 27sek. przed ostatnim gwizdkiem sędziego trafiły "za trzy" wyrównując wynik na 20:20, a po faulu w ostatniej sekundzie meczu , Weronika Gembicka z kl. 3b trafiła dwa rzuty osobiste, ustalając wynik na 22:20 dla Barbosy! Gratulacje dla koszykarek i trenera Krzysztofa Lubaszki.
 
 

 

ZNAJDŹ NAS